DYQANI

Showing 1–12 of 14 results

 • BCAA 360g

  6.500 L
  • 5: 1: 1 RACE DHE LEUCINE, ISOLEUCINE & VALENCY
  • ME L-TAURINE PËR ZHVILLIMIN E MOUSE SKELITAL
  • PROJEKTUAR PËR  RIMËKËMBJEN MAKSIMALE
  Bli
 • Sale!

  CEE 4000 – ULTRA FAST ACTING

  4.500 L 4.000 L
  • 4000MG PURE  OF CEE  PER 8 CAP SHËRBIME PËRDITSHME
  • SIDA E INTENZUAR PERFORMANCA
  • SHKURTORE ABSORPIMI FAST ACTING OF CREATINE
  Bli
 • Sale!

  Diet Whey Protein 2kg

  7.900 L 6.900 L
  •  Vjen me katër shije të ndryshme
  • Cookie dhe krem
  • Çokollate
  • Luleshtrydhe
  • Banane
  Bli
 • Sale!

  Elite Whey Protein 2.25kg

  8.500 L 7.500 L
  • Vjen me katër shije të ndryshme
  • Cookie dhe krem
  • Cokollate
  • Luleshtrydhe
  • Banane
  Bli
 • Fury – Pre Workout

  5.500 L
  • FORMULA PARAPRAKUESE E AVANCUAR
  • RRIT FORCUESIN FIZIK DHE FOKUSIN MENDOR
  • OFRON ENERGJI DHE  INTENSIFIKIM EKSPLOZIV
  Bli
 • Sale!

  Mass Extreme 5kg

  19.900 L 9.900 L
  • Karakteristikat e karbohidrateve të lartë të cilësisë dhe proteina 100%
  • I përforcuar me proteinë të lartë ndaj rrezatimit të karbohidrateve
  • Mbështetja e mjeteve të kontrolluara dhe rritjes së muskujve
  Bli
 • Sale!

  Milk, Egg & Whey Protein

  6.900 L 5.900 L
  • Vjen me katër shije të ndryshme
  • Vanilje
  • Cokollate
  • Luleshtrydhe
  • Banane
  Bli
 • NAPA MixMaster Shaker 700ml

  1.000 L

  * Shitur individualisht

  Bli
 • Peshqir palestër

  1.000 L

  * Shiten individualisht

  • 4 ngjyra të ndryshme për të zgjedhur
  • E zezë
  • E bardhë
  • E gjelbër vjollcë
  • E gjelbër
  Bli
 • Raspberry Ketone

  3.500 L
  • Mjedër Ketone 60 kapele
  • 500mg Natyrore Humbje Pesha Aid
  Bli
 • Sale!

  RDX Weight Lifting Gloves Fitness Training

  1.800 L 1.500 L

  * Shiten individualisht

  • Vin me ngjyra dhe madhësi të ndryshme
  • Blu / Zezë
  • Rozë / Zezë
  • Portokall /  Zezë
  Bli
 • Sale!

  T5 Slimming Aid

  4.000 L 3.700 L
  • T5 Ndihma Hollimtare 
  Bli
 
X