DYQANI

Sale!

RDX Weight Lifting Gloves Fitness Training

1.800 L 1.500 L

* Shiten individualisht

  • Vin me ngjyra dhe madhësi të ndryshme
  • Blu / Zezë
  • Rozë / Zezë
  • Portokall /  Zezë
Category:

Description

RDX Doreza  Nailoni me Cilësi të Lartë 

Features: –

  • Lycra pëlhurë ofron një ndjenjë kompresive, duke mbajtur lehtë integritetin dore paprekur duke mbetur i hollë, i butë dhe i këndshëm ndaj lëkurës
  • Sipërfaqja e palmës përfshin kthetrat e gomës me jastëk 5MM.
  • Dylli i najlonit në të gjithë pëllëmbën siguron mbajtje maksimale.
  • Një zbukurim i brendshëm tërheq lagështin larg lëkurës për rehati të plotë të dorës.
  • Rrip i trashë pëlhure stilastik ofron një ndjenjë të përshtatshme me dorë
X