DYQANI

Sale!

Milk, Egg & Whey Protein

6.900 L 5.900 L

  • Vjen me katër shije të ndryshme
  • Vanilje
  • Cokollate
  • Luleshtrydhe
  • Banane
Category:

Description

Qumështi, veza dhe proteinat e hirrës

Përshkrim

Qumështi i Napa, veza dhe proteina e hirrës, është një proteinë e lartë dhe përmban përbërës të tillë si izolimi i sojës

Përbërësit përfshijnë proteina hirrë dhe përgatitjen e izoluar soje duke dhënë spektrin më të mirë të mundshëm të aminoacideve që është lehtësisht i disponueshëm për thithjen në muskul. Veza e qumështit dhe hirra jep tre burimet më të mira të proteinave në dispozicion; soja duke siguruar aminos anabolic, Glutamine dhe Arginine, ndërsa të gjithë vezët dhe hirrë japin raportin më të mirë të aminoacideve të degëve. Ky tronditje e shijshme, popullore dhe e plotë është përdorur nga bodybuilders me sukses të madh për shumë vite.

Informacion shtese

Pesha: 2,5 kg
Flavour: Vanilla, Cokollatë, Luleshtrydhe, Banane
Ingridients: Whey Protein Koncentrat, pluhur qumështi i skremuar, Casain Whey, Powder Whole Veza, sojë, Aspartame, Xanthan Gum. Aromatizues.
Përmbajtja: 2.5kg
servings: 50

X